Ubytovací poriadok

Ubytovací poriadok

1. V ubytovacom zariadení môže byť ubytovaný len hosť, ktorý je na ubytovanie riadne prihlásený. Za týmto účelom predloží ubytovateľovi pri príchode svoj občiansky preukaz, cestovný pas alebo iný platný doklad totožnosti v zmysle Zákona č.135/82 Zb.z.

2. Hosť sa môže ubytovať po 14.00 hodine. Na základe objednávky je ubytovacie zariadenie povinné hosťa ubytovať najneskôr do 17.00 hodiny a do tohto času aj izbu pre hosťa rezervovať, ak nie je v objednávke uvedené inak. Hosť sa odhlási najneskôr do 10.00 hodiny a v tom čase musí izbu uvoľniť. Keď hosť neuvoľní izbu v uvedenom čase, ubytovacie zariadenie mu účtuje pobyt aj za nasledujúci deň. Ak hosť požiada o predĺženie ubytovania, môže mu ubytovateľ ponúknuť aj inú izbu.

3. Pre prijímanie návštev má ubytovacie zariadenie vyhradený priestor. V izbe môže hosť prijímať návštevy neubytovaných hostí len so súhlasom príslušného pracovníka ubytovacieho zariadenia.

4. V izbách a priestoroch ubytovacieho zariadenia nesmie hosť vykonávať zmeny na zariadení, opravy a akékoľvek zásahy do elektrickej alebo inej inštalácie.

5. V objekte ubytovacieho zariadenia a zvlášť na izbe nie je hosťom dovolené používať vlastné elektrické a plynové prenosné spotrebiče. Tento zákaz sa netýka elektrických spotrebičov, slúžiacich na osobnú hygienu hosťa (holiaci strojček, masážny strojček, sušič vlasov a pod.)

6. V izbách, ako aj na chodbách či spoločenských priestoroch mimo vyhradených miest je fajčenie prísne zakázané! !

7. V čase od 22.00 hod do 6.00 hodiny sú ubytovaní hostia povinní dodržať nočný kľud.

8. Pred odchodom z izby je ubytovaný hosť povinný uzavrieť vodovodné kohútiky, vypnúť v izbe, sociálnom zariadení a jej prílušenstve svetlá, zavrieť okná (povolený vetrací režim) a uzamknúť vstupné dvere.

9. Za peniaze, cenné veci a šperky prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia nezodpovedá.

10. Za poskytnuté služby je hosť povinný uhradiť cenu v súlade s platným cenníkom. Účet sa hradí vždy dopredu v hotovosti, ak nebolo dohodnuté inak.

11. Za škody spôsobené na majetku ubytovacieho zariadenia zodpovedá hosť v plnej výške.

12. V prípade nedodržania ubytovacieho poriadku je ubytovateľ oprávnený predčasne ukončiť pobyt ubytovaného.

13. Sťažnosti hostí, prípadne návrhy na zlepšenie činnosti ubytovacieho zariadenia prijíma vedenie ubytovacieho zariadenia.

Tento ubytovací poriadok je platný od 01.07.2011

  • ubytovanie
  • jedlo
  • napoje
  • zelen
  • vino
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti